Directie:

José Habets, directeur
en Maarten Lemmens, adjunct-directeur

Unitleiders:

A-unit: Debbie Alzer en Willeke Hendrix
B-unit: Simone Vanhommerig
C-unit: Germa Engel




Leerkrachten van de A-unit:


Ankie Smeets, groepsleerkracht van A1

Paul Meese, groepsleerkracht van A1


 Erszi Volarovics, groepsleerkracht van A2

Jacqueline Bemelmans, groepsleerkracht van A3

Regina Orrù, groepsleerkracht van A3


Ferdie Boelen, groepsleerkracht van A4

Tanja van den Bosch, groepsleerkracht van A5

Sonja Franiczek, groepsleerkracht van A5

Francien Geurts, groepsleerkracht van A6

Regina Orrù, groepsleerkracht van A6



Leerkrachten van de B-unit:

Birgit Prevo, groepsleerkracht van B1


Sharon Kicken, groepsleerkracht van B1

Yvonne Driessen, groepsleerkracht van B2

Paul Meese, groepsleerkracht van B2

Ivo Heinen, groepsleerkracht van B3

Edith Scheeren, groepsleerkracht van B4

Paul Meese, groepsleerkracht van B4


Danny van Gelder, groepsleerkracht van B5

Ivo Hundscheid, groepsleerkracht van B5

Maarten Lemmens, groepsleerkracht van B5


Margje Kremers, groepsleerkracht van B6

Esther Siebers, groepsleerkracht van B6

Marco Vroomen, groepsleerkracht van B7

Claudia Smeets, groepsleerkracht van B7


Juliëtte Bijsmans, groepsleerkracht van B8

Jennifer Maes, groepsleerkracht van B8

Leerkrachten van de C-unit:

Claudia Horbach, groepsleerkracht van C1:


Ghislaine Bögels, groepsleerkracht van C2

Lianne Vincken, groepsleerkracht van C2


Lau van Dinther, groepsleerkracht van C3

Hilke Steinbruck, groepsleerkracht van C3


Chantal Dam, groepsleerkracht van C4

Monique Wijnen, groepsleerkracht van C4

Suzanne Braune, groepsleerkracht van C5

Roland Rodenburg, groepsleerkracht van C5

Remco Janssen, groepsleerkracht van C6

Marion Janssen, groepsleerkracht van C7

Hilke Steinbruck, groepsleerkracht van C7


Bianca van der Weide, groepsleerkracht van C8

Claudia Smeets, groepsleerkracht van C8



Vakleerkracht:

Hélene Ninnin, handvaardigheid en creatieve therapie


Onze Assistentes:


Cheyenne Amendolara, A-Unit + administratie

Sylvia Thelen, A-unit:

Vesna Mecic, B-unit:

Kelly Renkens, B-unit:

Ester Boels, B-unit

Yolanda Koch,  C-unit:


Onze Conciërge:

meester Piet

Meester Jos

Meester Ed


De Administratie:

Marjo Embregts

Overige functies:

Esther van Montfort, orthopedagoog

Hannah Vliex, orthopedagoog

Marjo Jongen, logopedie

Vivian Jongen, logopedie